Banka da Altın Hesabı Açtırmak

Bankada bulunan TL mevduatınız ile altın cinsinden vadesiz ya da vadeli altın hesabı açabilirsiniz. Fiziki alım satım olmadan bankanın güncel altın kurları ile gr altın hesabı açtırabilirsiniz.

Yada sahip olduğunuz çeyrek, yarım ve gram altınları bankalara götürerek hesap açmak ya da hesaba ekleme yapabilirsiniz.

Altın hesabı vadesiz açılabileceği gibi vadeli hesap olarak açılabilinir.Vadeli altın hesabı ile Bankanın faiz oranlarından da yararlanabilirsiniz.


Altın hesabı nasıl açılır?

Altın hesabını çalıştığınız bankaya giderek açtırabileceğiniz gibi İnternet ve mobil bankacılık üzerinden kendiniz de açabilirsiniz.


Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

NACE Kodu Nedir? Uluslararası bir kodlama sistemi olan NACE kodu, ekonomik faaliyetlerin tehlike sınıflarını belirler. NACE kodu açılımı ise “Nomenclature des Activités Économiques dans la Communauté

Western Union Şirketi, ABD merkezli uluslararası finansal hizmetler ve iletişim şirketidir. Western Union ile dünyanın her yerine para gönderebilir ya da adınıza gelen parayı teslim alabilirsiniz. We

Merhaba, Ben Hülya Büyükkaragöz

Benim hakkımda

Ze Finans , bankacılık sektöründe KOBİ , Ticari , Kurumsal  ve Bireysel  Segmentli  şubelerde Operasyon departmanında  yönetici olarak edinmiş olduğu  20 yıllık  sektör tecrübesiyle Hülya Büyükkaragöz  tarafından kurulmuş sitedir.
Hülya Büyükkaragöz , 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi – İktisat bölümünden  mezun olmuştur.
Dünya çapında ki büyük bankalarda yöneticilik yapmıştır.