Bireysel Finansman İhtiyaçları

Güncelleme tarihi: 16 Kas 2021  • BİREYSEL KREDİLER

- İhtiyaç Kredisi , eğitim, tatil, giyim, eşya alımı, seyahat gibi bireysel harcamalarınız için gerekli nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzun vadeli geri ödemeler ile yapabileceğiniz bir finansman aracıdır.


- Konut kredisi , konut alımı için Bankalar tarafından verilen bir kredi türüdür. Satın alacağınız konutu teminat altına alınarak , belirlenen ekspertiz değerinin % 80 ' ine kadar 3 - 240 ay vade aralığında konut kredisi alınabilmektedir.


- Taşıt Kredisi , araç alımı için Bankalar ve Finans kuruluşları tarafından verilen bir kredi türüdür. 0 ve 2.el araçlar için uzun vadeli taşıt kredisi alınabilmektedir.


-KMH Kredili Mevduat Hesabı , bu hesap ile otomatik ödeme talimatı verdiğiniz fatura , kredi taksit ve kredi kartı ödemelerinizi size verilen limit dahilinde gecikmeye düşmeden ödeyebilirsiniz. Kredili Mevduat Hesabını kullandıktan sonra hesabınıza yatan tutarlar ile eksi bakiyeyi kapatabilirsiniz.


Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

NACE Kodu Nedir? Uluslararası bir kodlama sistemi olan NACE kodu, ekonomik faaliyetlerin tehlike sınıflarını belirler. NACE kodu açılımı ise “Nomenclature des Activités Économiques dans la Communauté

Western Union Şirketi, ABD merkezli uluslararası finansal hizmetler ve iletişim şirketidir. Western Union ile dünyanın her yerine para gönderebilir ya da adınıza gelen parayı teslim alabilirsiniz. We

Merhaba, Ben Hülya Büyükkaragöz

Benim hakkımda

Ze Finans , bankacılık sektöründe KOBİ , Ticari , Kurumsal  ve Bireysel  Segmentli  şubelerde Operasyon departmanında  yönetici olarak edinmiş olduğu  20 yıllık  sektör tecrübesiyle Hülya Büyükkaragöz  tarafından kurulmuş sitedir.
Hülya Büyükkaragöz , 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi – İktisat bölümünden  mezun olmuştur.
Dünya çapında ki büyük bankalarda yöneticilik yapmıştır.